SE CNC INTERNATIONAL & Service Engineering yeni bölgesel FANUC-Bağımsız Test ve Sistemleri ve CNC makineleri tamir Merkezi'nin açılışını duyurmaktan büyük memnuniyet duyar. Balkan yarımadasını ve Doğu Avrupa’ya hizmet vermek için Bulgaristan’ın Sofya kentinde ki stratejik konumundadır.
Avrupa kıtasına bu ilk özel FANUC-Bağımsız Onarım Merkezlerindendir. FANUC-teçhizat donanımının kalite ve güvenilirliğinden ödün vermeden üretici için bir alternatiftir.
Yeni şirketin amacı, tüm büyük ve küçük mühendislik şirketlerine - eşsiz ve güvenilir olmanın yanı sıra uygun pazar fiyatlarıyla birlikte alternatif kaynak ve orijinal FANUC-Yedek parça ve hizmetlerini sunmaktır.
Şirket, FANUC’ yedek parçaları, FANUC için test edilen parçalar, FANUS parçaları için tamir tesisleri sağlamanın yanı sıra FANUC-CNC yönetim sistemiyle donatılmış CNC metal kesme makinelerini tüm Avrupa çapında müşterilerinin yanında tamir etmektir.
Tüm mühendislerimiz, FANUC-CNC donanımıyla çalışmasında yüksek kıdemlidir, ayrıca mühendislik alanında uzun yıllar mesleki deneyime sahip olmanın yanı sıra FANUC – kontrolörleri, servo üniteleri ve spindel motorların bakım alanında mükemmel bilgiye de sahiptirler.
Mühendislerimiz en gelişmiş CNC makinelerin ekspertizi ve bakımı konusunda en önde gelen makine imalatçı şirketleriyle çalışanlardır.
Doğu Avrupa'daki faaliyetleri İngiltere’de ki Service Engineering CNC Ltd faaliyetleriyle yakından bağlantılıdır. Burada 30 yıla aşkın FANUC-CNC Sistemleriyle deneyime sahip olan başmühendisler tarafından 22 yıl önce kurulmuş olan şirket, müşterilerine güvenilir, profesyonel ve ekonomik hizmet sağlamasında yerleşmiş bir konuma sahiptir.
Şirketin başmühendisleri bugün bile hala İngiltere’de FANUC - sistem ve sürücülerde çalışmalarına devam etmektedirler. Onlar kendi özel FANUC-Test ve Onarım Merkezi ile çalışmaktadırlar ve FANUC CNC donanımlarıyla çalışmakta olağan üstü becerilere sahipler.
Sizin CNC makinelerin kontrolleriyle ilgili sorunlarınızı biz Sofya’da bulunan FANUC-Bağımsız Test ve Onarım Merkezinden doğrudan çözüme ulaştırmakta yeterli derecede uzmanız. Bunun için CNC makineler için bizim mükemmel üstün başarılı mühendislerden oluşan ekibimiz, Sofya'dan doğrudan makine üzerinde CNC kontrol ile sorunları çözmek için, nitelikli ve mükemmel mühendis ekibimiz başka, elektrik, elektronik ve mekanik hizmetler sunmaktadır.

Hakkımızda

SE CNC International Ltd
, kapalı devresiyle birinci sınıf FANUC servisiyle müşterilere çok caziptir. Tek bir telefon aramasıyla biz sizin tüm FANUC CNC onarım ihtiyaçlarınıza “arızadan” “tamire” kadar güvenilir ve hızlı çözümü vardır.
Sizin problemleriniz için hızlı bir reaksiyon, FANUC-sistemlerinizdeki tüm sorunlarınıza hızlı cevap vermektedir. Rekabetçi fiyatlar.
Geniş uzmanlık - Biz FANUC kontrol sistemlerin devrelerini, spindel kontroleri, servo motorları, enkoderleri tamir etmekteyiz.
Parçaların tam test kontrolü – kusurların çabuk tespit edilmesini sağlayan kesin tanı teknolojisini kullanmak ve tüm parçaları test etmek.
Apaçık bir FANUC CNC problemini yerinde çözmek için servis mühendisi gerekmediğini tespit etmişinizdir?
Onarım merkezim tamamen yüksek özel teknoloji teşhisi, onarım ve yedek parçaları tarafınıza iade etme donanıma sahiptir. Yapmanız gereken tek şey bunları bize göndermektir. Bundan daha kolay ne olabilir ki?
Gereksiz ziyaretlerde zaman kaybedilmiyor.
Arıza teşhisi için zaman kaybedilmiyor.
Maksimum tanı güvenilirliği.
Minimum duraklama. Firmanız için minimum maliyetinde.
Sizin Fanuc sistemlerinde ki belirsiz sorunları bizim ileri teknoloji test cihazlarıyla ortadan kaldırılması için bunu bizim yapmamıza izin verin.
Gerçekten de daha fazlasını mı istiyorsunuz?
Biz, size en iyi bakımı sunduğumuzdan eminiz.
Sözlerimizi gerçekte de emin olunuz.


Test Ekipmanı / Yedek Parçalar

Fanuc-Test Cihazları-Ocak 2011
Servo Sürücü Bölümü
Fanuc Sürücüleri & Motorlar


1. Tristör L - Tipi Servo Amplifikatör & Motor
2. Transistör M - Tip Servo Motorlar & Tek motorlu & İkili akslar
3. DC – Spindel Amplifikatör & Motorlar ( tüm modeller)
4. AC - Tipi Analog Amplifikatör ve Motorlar. Tek, Çift & Üçlü Akslar (Tüm Modeller)
5. AS - S - Tipi Servo Ampiliktör & Motorlar. Tek, Çift & Üçlü Akslar (Tüm Modeller)
6. AC Analog Spindel Servo Amplifikatör & Motorlar (Tüm çeşitleri) 6044
7. AC Analog Spindel Servo Amplifikatör & Motorlar (Tüm çeşitleri) 6045
8. Alfa ve S-tipi Spindel Amplifikatörler & Motorlar


Kontrol sistemleri
1. Fanuc 3T / M Kontrolörü
2. Fanuc 6TA/6TV/6MV Kontrolörü
3. Fanuc OTA Kontrolörü
4. Fanuc Kontrol STU
5. Fanuc OTC Kontrolörü
6. Fanuc OTF Kontrolörü
7. Fanuc 10 Kontrolörü
8. Fanuc 11MA Kontroler
9. Fanuc 11TT Kontrolörü
10. Fanuc OTC / OTM Alpha Kontrolörü
 

Fanuc Rom kopyacı modifikasyonu.
Fanuc PG programlama sistemi 0,10,11,15


Fanuc CRT mono, renkli ve grafik devreler bağlantıları için tamamen fonksiyonel ve test cihazlar donatımı.
Servo motor için AC linear pozisiyon cetvelleri.
FANUC Simulator Test Cihazı spariş üzerine teslim edilmesi.


Fanuc için yedek parçalar

Lütfen, bizim online katoloğumuzu görmek için buraya tıklayın. Sizin FANUC yedek parçalar yol üzerinde ki mağazanızız. FANUC sistem uzmanları olarak biz size çok büyük olan depomuzda bulunan – devreler, spindel sürücüler, motorlar ve FANUC parçalar hakkında teklif verebilmekteyiz.
CNC daha eski jenerasyon makineler için parça bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz?
SE CNC International Ltd aradığınızın cevabı olabilir. Artık FANUC bulunmayan parçalar çok yüksek fiyata aramanıza gerek kalmayacak. Biz istediğiniz FANUC yedek parçalarını size teslim edebiliriz.
Bizim parçalar:
* Rekabetçi fiyatlarında
* Aradığınızda hemen ve hızlı teslimat yapılır.


Arızalanmış motorunuzu pahalı uzmanlara tamir için teslim etmeden önce bize danışınız.
Bizim depomuzda kullanılmış Fanuc motorlarından stok olarak burada ve hemen şimdi mevcuttur.
 

GÜVENİRLİK
Bizim kaliteli FANUC yedek parçalarımız sizin şirketiniz için güvenilir bir tercihtir.
Bizim tüm parçalar:
* 3 ay garantisi vardır (Şartlar ve sürenin konusu)
* Ürün tamamen test edilmiş olarak teslim edilir. Bizim tamir merkezi en yüksek teşhis teknolojisiyle donatılmıştır. Bizim müşterilerimiz için bu şu demek: Teslimattan sonra yedek parçalarımızın çalışmaması olanaksızdır. * Artık pahalıya mal olan bekleme süreleri yok. Bize rekabet olan şirketlerin aksine, tüm işler acil olduğundan dolayı biz ekspres hizmet ücreti almıyoruz. Minimum arıza süreleri sizin için minimum maliyet demektir. Biz en karmaşık FANUC problemleri çözmek için devamlı yeni tekniklerin geliştiriliyoruz ve ilerliyoruz. Müşterileriniz için bu mükemmel bir haberdir. SE CNC International Ltd geleceğe yatırım amaçlı FANUC-Test-Teçhizat gelişimi için yeni araştırmalar ve çalışmalar yapmaya devam edecektir. Eğer siz yeni veya kullanılmış Fanuc – yedek parça ürün çeşitlerinden istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sizde var mı gereksiz Fanuc parçaları? Biz Fanuc- yedek parçaları satın alıyoruz, lütfen sizin listenizi bize gönderin.Service Engineering CNC Ltd.


Şartlar ve koşullar (İngilizce)