SE CNC International Ltd Vám s radostí sděluje otevření nového regionálního FANUC – Nezávislé centrum na testování a opravu CNC systémů a strojů. Toto centrum je strategicky umístěno v Sofii, Bulharsko, aby obsluhovalo región Balkánského poloostrova a Východní Evropu.

Je to jedno z prvních specializovaných FANUC- Nezávislých Opravních Center na Evropském kontinentu. Je to jediná alternativa výrobce, aniž by bylo zapotřebí dělat kompromisy s kvalitou nebo spolehlivostí FANUC- vybavení.

Cílem nové společnosti je navrhnout všem větším a menším inženýrním společnostem alternativní zdroj autentických FANUC- Náhradních dílů, které jsou nejen unikátní a spolehlivé, ale mají konkurenčněschopné ceny.

Společnost dodává Náhradní díly na FANUC, Testování dílů pro FANUC, Vybavení na Opravu FANUC- dílů a opravy na místě u zákazníka na území celé Evropy pro CNC stroje na řezání kovu, vybavené FANUC-CNC Systémy na řízení.

Všichni inženýři jsou vysoce kvalifikováni pro práci s FANUC-CNC vybavením a mají bohaté a mnoholeté profesionální zkušenosti v oblasti inženýrských prací a výborné znalosti v oblasti Obsluhy a Opravy FANUC – Kontrolérů, Servořízení a Šnekových pohonů.

Naše inženýři pracovali s vedoucími společnostmi na výrobu strojů v oblasti posudku a udržování nejsložitějších CNC - strojů.

Činnost ve Východní Evropě je těsně spojená s činností Service Engineering CNC Ltd ve Velké Britanii, kde má vybudovanou pevnou pozici v dodávce profesionálních, jistých a dostupných služeb svým zákazníkům, byla založená před 22 lety a její hlavní inženýři mají více než 30 let zkušeností s FANUC-CNC- Systémy.

Hlavní inženýři společnosti pokračují i dnes v každodenní práci na FANUC- systémy a pohony ve Velké Britanii. Pracují ve vlastním specializovaném FANUC- Testovacím a Opravném středisku a mají mimořádné dovednosti pro práci s FANUC CNC vybavením.

My jsme kvalifikováni řešit Vaše problémy s CNC- Řízením strojů přímo z našeho nového FANUC-Nezávislého Test a Opravného střediska v Sofii, a přitom nabízíme i další elektronické, elektrické a mechanické služby pro CNC – Stroje prostřednictvím našeho týmu vynikajících inženýrů.

O nás

SE CNC International Ltd, je přitažlivá pro zákazníky tím, že poskytuje plnou škálu prvotřídního servisu vybavení FANUC. Od „ poruchy ” do „ opravy”, jedním zavoláním, máme pro Vás spolehlivé a rychlé řešení veškerých FANUC CNC potřeb na opravu.
Rychlá reakce na Vaše problémy – zajišťující rychlou odpověď na poruchy Vašich FANUC- systémů.
Konkurenční ceny
Široký posudek – My opravujeme Desky pro FANUC- kontrolní systémy, Šnekové kontroléry, Servo pohony, Enkodery atd.
Plná testovací kontrola dílů – Používáním precizních diagnostických technologii, zaručueme rychlé objevení závad a testování veškerých dílů..
Zjistili jste, že není vždy zapotřebí aby servisní inženýr byl přímo na místě, aby vyřešil zřejmý FANUC CNC problém?
Naše opravní centrum je plně vybaveno pro vysoce profesionální technologickou diagnostiku, opravu, výměnu a vrácení náhradních dílů k Vám. Vše, co je zapotřebí učinit, je poslat je k nám. Existuje snad jednodušší způsob?
Neztrácí se čas zbytečnými návštěvami.
Neztrácí se čas na diagnostiku závady.
Maximální diagnostická spolehlivost.
Minimální prostoje. Minimální náklady pro Vaší společnost.
Odstraňte nejistotu z problémů s Vašimi systémy Fanuc, za pomocí našeho vysoce technologického vybavení a dovolte nám abychom to provedly hned.
Opravdu chcete víc?
My věříme, že nabízíme Vám ten nejlepší servis.
Ujistěte se v praxi v pravdivosti naších slov.

Test-vybavení / Náhradní díly

Fanuc-Test vybavení - Leden 2011
Sekce Servo Pohon
Fanuc Pohony & Motory

1. Tyristor L – Druh Servo Zesilovač & Motor
2. Tranzistor М - Druh Servo Zesilovačů & Motorů jednohřídelových & se dvěma hřídeli
3. DC – Šnekové zesilovače & Motory (Veškeré druhy)
4. АС – Druh Analogových zesilovačů a motorů. S jedním, dvěma & třemi hřídeli ( Veškeré modely )
5. АС – S – Druh Servo Zesilovačů & Motorů. S jedním, dvěma & třemi hřídeli ( Veškeré modely )
6. АС Analogové šnekové servo zesilovače & Motory (Veškeré druhy) 6044
7. АС Motorové Šnekové Servo Zesilovače & Motory (Veškeré druhy) 6045
8. Alfa a S-typ Šnekové Zesilovače & Motory

1. Fanuc 3Т / М Kontrolér
2. Fanuc 6ТА/6ТВ/6МВ Kontrolér
3. Fanuc ОТА Kontrolér
4. Fanuc ОТВ Kontrolér
5. Fanuc ОТС Kontrolér
6. Fanuc OTF Kontrolér
7. Fanuc 10ТА Kontrolér
8. Fanuc 11МА Kontrolér
9. Fanuc 11ТТ Kontrolér
10. Fanuc OTC/OTM Alfa Kontrolér

Fanuc Rom kopírka, modifikace.
Fanuc PG programovací systém 0,10,11,15

Plně funkční a testovací vybavení pro Fanuc CRT uzly - mono, barevné a grafické desky.
AC lineárně poziční enkoder pro servo motor.
Dodávka na objednávku FANUC Test Simulačního vybavení.

Рnáhradní díly pro Fanuc

Prosím, klikněte zde, aby jste se seznámily s naším on-line katalogem.
My jsme Váš nejbližší obchod pro Náhradní díly FANUC. Jako FANUC systémové odborníky jsme schopni udělat Nabídku na Desky, Šnekové pohony, Motory a jakýkoliv FANUC díl, který máme na skladě, který je velice rozsáhlý.
Setkáváte se s těžkostmi při hledáni dílů na starší generace CNC strojů?
SE CNC International Ltd by mohla být odpovědí toho, co sháníte. Nebudete dál hledat deficitní FANUC náhradní díly, prodávané za předražené ceny. My jsme schopni Vám dodat FANUC náhradní díly, které potřebujete.
Naše náhradní díly mají:
* Konkurenční ceny;
* Jsou dodávány hned po vašem zavolání.

Neopravujte Váš poškozený motor u draze placených odborníků, dokud nás nekontaktujete. My máme na skladě široký sortiment použitých Fanuc – motorů které jsou k dispozici tady a právě teď.

JISTOTA
Naše kvalitní náhradní díly pro FANUC jsou spolehlivou volbou pro Vaši společnost.
Veškeré naše náhradní díly:
* Mají 3-měsíční záruční lhůtu (součástí Podmínky a lhůty (English))
* Jsou dodávány plně otestované.
Naše opravní centrum je vybavené podle nejnovějších technologických požadavků na diagnostiku. Pro naše zákazníky z toho vyplívá:
* Neexistuje nebezpečí, že náhradní díly nebudou fungovat po jejích dodání * Nebudou vznikat drahé nucené prostoje.
Na rozdíl od naších konkurentů, my neučtujeme poplatek za expresní služby, protože všechny práce jsou rychlé. Minimální nucené prostoje znamenají minimální náklady pro Vás.
My se neustále zdokonalujeme, rozvíjíme nové techniky pro řešení i těch nejsložitějších FANUC problémů. To je vynikající zpráva pro Vás, naše zákazníky.
SE CNC International Ltd bude pokračovat i do budoucna v Průzkumu a Rozvoji FANUC- Testovacího vybavení, čímž investuje do budoucnosti.
Pokud Vy chcete některý Fanuc- náhradní díl, prosím spojte se s námi, protože my máme velice široký sortiment nových a použitých náhradních dílů.
Máte na skladě Fanuc-náhradní díly, které již nepotřebujete? My vykupujeme náhradní díly na Fanuc – prosím pošlete nám Váš seznam.

SE CNC INTERNATIONAL Ltd.

Podmínky a lhůty (English)